o que faz o namorado da kris kardashian

Baza wiedzy

Znaleziony temat: o que faz o namorado da kris kardashian

# Kim jest chłopakiem Kris Kardashian?

Kris Kardashian, znana również jako Kris Jenner, jest znaną postacią w show-biznesie i matką słynnej rodziny Kardashian-Jenner. Jej partnerem życiowym od lat jest Corey Gamble. Corey to młodszy od Kris mężczyzna, który zyskał popularność dzięki swojemu związku z celebrytką.

## Kim jest Corey Gamble?

Corey Gamble to były menedżer talentów i obecny partner Kris Kardashian. Urodził się w 1980 roku w Atlancie, a obecnie mieszka w Los Angeles. Corey jest znany z udziału w reality show „Keeping Up with the Kardashians” oraz „Kourtney and Kim Take Miami”. Pomaga również Kris w zarządzaniu jej karierą.

## Jakie są obowiązki chłopaka Kris Kardashian?

Corey Gamble nie tylko towarzyszy Kris na różnego rodzaju wydarzeniach i imprezach, ale także pomaga jej w codziennych obowiązkach. Jako menedżer talentów, zajmuje się również kwestiami biznesowymi związanymi z karierą Kris. Dodatkowo, dba o dobre samopoczucie partnerki i stara się spełniać jej potrzeby.

## Jaki jest wpływ Corey’ego na życie Kris Kardashian?

Corey Gamble jest ważną osobą w życiu Kris Kardashian. Jego obecność sprawia, że celebrytka czuje się wspierana i kochana. Dzięki swojemu doświadczeniu w show-biznesie, Corey pomaga Kris podejmować trafne decyzje zawodowe i radzi jej w kwestiach związanych z karierą.

Warto zauważyć, że związek Kris Kardashian i Corey’ego Gambela budzi wiele kontrowersji i komentarzy w mediach społecznościowych. Mimo to, para wydaje się być szczęśliwa i wspierać się nawzajem w swoich działaniach. Corey Gamble jest ważną postacią w życiu Kris Kardashian i odgrywa istotną rolę zarówno w jej życiu osobistym, jak i zawodowym.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: o que faz o namorado da kris kardashian

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments