quanti anni ha kris jenner

Baza wiedzy

Znaleziony temat: quanti anni ha kris jenner

Wiek Kris Jenner – ile lat ma matka Kardashianów?

Kim jest Kris Jenner?

Kris Jenner, znana także jako Kris Jenner Kardashian, to amerykańska celebrytka, menadżerka i producentka telewizyjna. Jest matką słynnych sióstr Kim, Kourtney, Khloe, Kendall i Kylie, czyli członkiń rodziny Kardashian-Jenner, która zyskała ogromną popularność dzięki reality show „Keeping Up with the Kardashians”.

Ile lat ma Kris Jenner?

Kris Jenner urodziła się 5 listopada 1955 roku, co oznacza, że w chwili obecnej ma 66 lat (stan na 2021 rok). Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych postaci w show-biznesie, a jej wiek nie przeszkadza jej w prowadzeniu wielu projektów i biznesów.

Kariera Kris Jenner

Kris Jenner rozpoczęła swoją karierę jako żona prawnika Roberta Kardashiana. Po rozwodzie z nim, zaczęła pracować jako menadżerka swoich córek i zarządzać ich karierami. Dzięki jej determinacji i zdolnościom biznesowym, rodzina Kardashianów-Jenner stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie.

Życie osobiste Kris Jenner

Po rozwodzie z Robertem Kardashianem, Kris Jenner wyszła za mąż za Caitlyn Jenner, znanego wcześniej jako Bruce Jenner, olimpijczyka i celebrytę. Mają dwie córki, Kendall i Kylie Jenner. Kris Jenner jest również matką czterech dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Podsumowanie

Kris Jenner to niezwykle utalentowana i wszechstronna kobieta, która odniosła ogromny sukces zarówno jako menadżerka, producentka, jak i osobowość telewizyjna. Jej wiek, który wynosi obecnie 66 lat, nie jest dla niej przeszkodą w realizacji kolejnych projektów i osiąganiu sukcesów. Kris Jenner jest prawdziwym przykładem kobiety sukcesu w show-biznesie.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: quanti anni ha kris jenner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments